Blogi

Filtreeri postitusi

Rumeenia tõsimeelsed päevikud

Puhkuste tipphooaeg on peagi saabumas ja uued paigad ootavad avastamist. Rumeenia ei ole eestlastele väga tuntud maa ja eesti keeles leidub sellest raamatuid vähe.
Eesti konsul Rumeenias Imre Siil avaldas päevikute vormis tähelepanekuid sealsest elust-olust ja huvitavatest paikadest. Artwörker aitas päevikutel kaante vahele jõuda.

Autor tutvustab oma raamatut nii:
Rumeeniast ei ole eesti keeles kuigi palju raamatuid kirjutatud ning seepärast mõtlesin sinna elama asudes kokku panna ühe reipa reisipäeviku.
Loe lisaks

Oma lugude raamat


Meie elu koosneb paljudest lugudest. Mõned on väga isiklikud ja üsna salajas hoitud, mõned jällegi on olulised ja huvitavad ka meie lähedaste või kogukonna jaoks. Enamasti kipuvad aja möödudes sündmuste detailid ununema, samas meenuvad vahel eriti eredalt just aastatetagused mälestused. Siiski on ühe inimese mälu pikemas ajaloos üsna üürike. Olulisi mälestusi võiks koguda kokku, jagada teistega ja säilitada kauem. Lugude kirjapanek on selleks üks lihtsamaid viise ja kirjapandud lugudest on juba vaid üks samm päris oma raamatuni.

Foto: Free-Photos / Pixabay

Loe lisaks

Isekirjastamine on moes

Unistuse päris oma raamatust saab tänapäeval üsna hõlpsasti teoks teha, lihtsama kujunduse võib autor ise valmis teha ja enamasti pole ka raamatu trükkimine eriti kallis. Näiteks võib 25 mustvalge pehmekaanelise 100 lk A5 raamatu trükkimine maksma minna umbes 140 eurot (koos käibemaksuga). Nii lihtsasti saabki valmis teha toreda kingituse perele, sõpradele, klientidele või koostööpartneritele.


Loe lisaks