Blogi

Filtreeri postitusi

Üks kauneimatest raamatutest

11. veebruaril avaldati tänavuse kauneimate raamatute konkursi võitjad. Üheks väljavalituks oli ka Vahur Afanasjevi „Õitsengu äärel“, mille illustreeris Toomas Kuusing ja kujundas Artwörker. Palju õnne meile kõigile!


Loe lisaks

Vahur Afanasjev „Õitsengu äärel“

Vahur Afanasjev avaldas uue romaani  "Õitsengu äärel", mis viib lugejad 2028. aastasse, kus Maale lähenev asteroid ähvardab hävitada inimtsivilisatsiooni.  Üleüldises viimsepäevaootuses ei ole vaid üksikud nõus alla andma.

"Serafima ja Bogdani" autori uues romaanis juhivad võidujooksu ajaga planeedi rikkaim lätlanna ning ekstsentriline Lõuna-Aafrika päritolu miljardär.

Või jooksevad tegelased võidu üksteisega? Kellegi motiive pole lihtne läbi näha.


Loe lisaks

Mats Traat „Tööpataljon“

Mats Traadi jõgiromaan kulgeb edasi ja sel sügisel jõudis kaane vahele teos nimega „Tööpataljon“ – romaani „Minge üles mägedele“ uus järg.

Kirjastus EKSA. Artwörker kujundas ja küljendas.
Loe lisaks

EKSA uus sari Bibliotheca Potatoris

Sedapuhku on Artwörkeril eriti uhke ülesanne – nimelt uue raamatusarja kujundamine.

EKSA kirjastus alustab sarjaga Bibliotheca Potatoris, ehk siis maakeeli Joodiku Raamatukogu, mille avaraamatuteks on esmakordselt eesti keeles ilmuv Charles Bukowski "Vana peeru veerud" ning John Steinbecki "Tortilla Flati aguli" uustrükk.

Mart Juur on John Steinbecki „Tortilla Flati aguli“ kaanele kirjutanud nõnda:
Joomakirjandus ilma huumori ja soojuseta on draama ja tragöödia.  
Loe lisaks

„Morsevõtmest hiireklikini“

Sel suvel oli mul võimalus osaleda päris suures projektis. Nimelt sai valmis tehtud raamat, mida plaaniti välja anda juba viimased 30 aastat.

Eesti raadioamatöörid on teinud ära tohutu töö ja kogunud kokku meie raadioharrastuse ajaloo. „Morsevõtmest hiireklikini“ viib lugeja ajarännakule läbi erinevate kümnendite – alates 1920. aastatest, millele järgnes oma ühingu loomine järgmisel kümnendil, siis raske sõjaaeg, mis Eesti amatööre rängalt räsis, uus algus Nõukogude võimu „viljastavates tingimustes“ koos ideoloogilise kontrolli ja erinevate piirangutega. 
Loe lisaks

Arhiiv